Ing. Iveta Světlá

specialistka na rychlou změnu podvědomých přesvědčení
pro účinné řešení problémů, dosahování cílů a osobní transformaci

Jsem koučka certifikovaná mezinárodní organizací NLPEA a vzděláváním dospělých a jejich koučováním se zabývám 15 let. Pomáhám lidem nastavit mysl na úspěch přeprogramováním podvědomí turbo způsobem. Je to speciální postup, který vychází z neurovědy a z NLP technik.

Moje práce mě velmi baví a jsem vděčná za to, že při ní můžu čerpat ze svých životních zkušeností, svého vzdělání a koučovací praxe. Dává mi velký smysl, protože věřím, že doba, ve které žijeme, je doba osobní transformace.

Vždycky jsem se zajímala o osobní rozvoj a poté co jsem ukončila svoji kariéru architektky, jsem získala novou kvalifikaci v oblasti vzdělávání dospělých. Mým zaměřením byly měkké dovednosti – jako jsou: komunikační dovednosti, řídící dovednosti, dosahování cílů a další.

Zkušenosti jsem získala poskytováním konzultací manažerům na tato témata ve firmách. Také jsem tyto znalosti a dovednosti školila týmy a koučovala jednotlivce a dvojice.

Zajímalo mě, jak pomoci lidem, kteří při aplikování nových dovedností pociťovali mentální nebo emocionální bloky. Zjistila jsem, že existují speciální postupy práce s podvědomou myslí, které člověku umožňují být ve svém životě šťastný a úspěšný. Proto jsem si je osvojila a jako koučka neurolingvistického programování je od té doby používám, abych dokázala svým klientům maximálně pomoci. 

Pokud jsou účinné postupy pro vědomou mysl podpořené pozitivně „naprogramovanou“ podvědomou myslí, člověk je schopen žít to, co chce.

Moji klienti ode mě dostávají kvalitní a praxí prověřené znalosti, aby měli pevné body, podle kterých mohou postupovat. Pokud tomu brání jejich vnitřní překážky, pomáhám jim tím, že pracuji s jejich podvědomou myslí. Sjednocuji jejich podvědomá přesvědčení s vědomými záměry a tím nastavuji jejich mysl na úspěch.

Momentálně se věnuji naplno koučinku. Kromě své koučovací praxe pracuji těmito metodami také na sobě a jdu tak cestou své osobní transformace. Díky tomu jsem schopná mít potřebný nadhled pro svoji práci.

Zabývám se také psaním a tím lidem přibližuji, jak jim přeprogramování podvědomí může umožnit účinné řešení problémů, dosahování cílů a osobní transformaci.

Osobní transformace je proces, který umožňuje člověku stát se nejlepší verzí sama sebe a žít svůj plný potenciál.

Přijďte si pro účinnou a laskavou pomoc.

Poznejte hlubší pohled na to, jak funguje život

4
8
obrclanek
12
obr
eye-1209039_1280
6
woman-422706_1280
21
gi