Výborné zkušenosti klientů s koučinkem

Od té doby, co k paní Světlé chodím, se cítím jako jiný člověk. Cítím se mnohem silnější a vím, že mám svůj život a své štěstí opravdu ve svých rukou a nemusím se nechat strhnout negativními přesvědčeními, která by způsobila, že by se můj stav nadále zhoršoval.

Cítím se, jako bych si sundávala svěrací kazajku, která mi zabraňovala být šťastná, spokojená, milovaná a volně dýchat. Nyní se cítím jako svobodný člověk, který si zaslouží to nejlepší…a co víc…čím více negativních programů s paní Světlou mažeme a nahrazujeme pozitivními, tím více dobrého do mého života také vstupuje.

Jsem velmi vděčná, že taková metoda existuje, protože mi mění život k lepšímu každý den. A musím říci, že paní Světlá kromě toho, že je vynikající a precizní kouč, je pro mě hlavně úžasný člověk, se kterým se cítím jako v oáze klidu a porozumění. Každé setkání je pro mě balzám na duši a dává mi víru, že jsem na správné cestě vedená tím nejlepším možným člověkem. Upřímně děkuji.

Tereza M.zubní lékařka

S Ivetou jsem se náhodou potkala na snídani podnikatelů a její práce mne velmi zaujala. Viděla jsem, jak svoji práci miluje, jak se snaží do své práce dát své srdce. Domluvily jsme si schůzku, na které mi Iveta ukázala svoji práci. Rozebraly jsme problém, s kterým jsem si nevěděla rady.

Nemohla jsem se rozhodnout, zda mám část svých prostor pronajmout nebo se přestěhovat do menších prostor, abych si snížila náklady na pronájem a tím získala více času pro sebe a nemusela tolik pracovat. Iveta mne provedla v podvědomí všemi variantami, celkem jsme našly čtyři řešení, jako bych tu změnu opravdu udělala. Zjistila, jak se kde cítím a jaké mám ze změny pocity. Tímto sezením jsem si udělala jasno a už netápu, co by bylo pro mne nejlepší.

Každé nesprávné rozhodnutí by mně přineslo zbytečné finanční náklady, nespokojenost a stagnaci v mé práci. A to si jako podnikatelka nemohu dovolit. Proto Ivetu doporučuji všem, co se nemohou rozhodnout jakým směrem jít, co upřednostnit, zda jejich rozhodnutí jim přinese jejich cíl a očekávání.

Ing. Jana Jansovámajitelka kosmetického studia Bodyform

Iveta je intuitivní, citlivý člověk s hlubokým vnitřním světem. Řešily jsme spolu mé otázky ohledně návratu k tvorbě stříbrných šperků. Díky jejímu vedení jsem si uvědomila, co mi brání pustit se do jejich výroby se stejným nadšením jako před lety. Bylo pro mne velmi podnětné a osvobozující „prožít si“ různé varianty mé profesní budoucnosti. Pomohlo mi to uvědomit si, co chci a čeho se zároveň bojím. Po našem setkání je pro mne snazší vykročit k vydefinovanému cíli. Vím kam a vím jak.

Barbora Nývltovávýtvarnice

S paní Ivetou jsme řešily situaci po smrti mého milovaného manžela, kdy jsem potřebovala i po deseti měsících odstranit velikou bolest. Přineslo mi to úlevu, dobrý pocit a nová poznání, takže se na to dokážu dívat s větším nadhledem. Bolest se zmenšila a dokonce jsem dokázala večer poté dívat se na fotky mého muže s vnoučkem a měla jsem na to už sílu, kterou jsem předtím neměla. Mockrát děkuji!

Marcela Snopkováúřednice

Dnešní setkání s paní Ivetou pro mě bylo velkým přínosem. Mám jasno, co chci a jak budu postupovat. Práce s podvědomím byla zajímavá, paní Iveta je výborný kouč a pěkně mě provedla cestou k vytyčenému cíli. Budu velmi ráda, když spolu budeme spolupracovat a pracovat na mém růstu. Po dnešním setkání již vím, že to co jsem si vytyčila, zvládnu. Děkuji moc

Mgr. Alena Lucováředitelka MŠ

Iveta mi pomohla probrat se širokými možnostmi mého uplatnění po vysoké škole a díky ní jsem vše mohl do hloubky systematicky zhodnotit a určit si svůj další cíl. Nyní mám čistou hlavu, cítím se mnohem lépe a odráží se to i na mých pracovních výsledcích. Ivetin koučink sleduje odbornou metodiku a dá vám příležitost se nad různými možnostmi zamyslet opravdu do hloubky. Její trpělivé a citlivé vedení vám umožní zhodnotit i osobní stránku různých možností a protože je Iveta otevřený člověk, nemusíte se bát nepříjemností, pakliže patříte k genderové, etnické či jiné menšině. Při svém dalším rozhodování už vím, na koho se obrátit. Neváhejte, investice do jejího koučinku se rozhodně vyplatí.

Jany Trnkaprojektový manažer

Metoda neurolingvistického programování (NLP) mě zaujala natolik, že jsem se ji rozhodl vyzkoušet na vlastní kůži. Iveta mi pomohla zformulovat si jasný profesní cíl, naplánovali jsme cestu k němu a zároveň jsem si pod jejím vedením „prožil“ každou etapu, která k vytčenému cíli vede. Společně jsme definovali překážky, které mě při dosahování cíle brzdí a našli jsme způsoby k jejich překonání. Několikaměsíční období „pracovní letargie“ konečně vystřídala nová chuť do podnikání a první výsledky se už dostavují. Setkání celkově probíhalo velmi přátelsky a až „nadpozemsky“ relaxačně. Iveta je moc sympatická, umí se ptát i naslouchat. Rád ji proto doporučuji.

Luboš Moraveckrajinoznalec

Vždy jsem přemýšlel nad každým krokem vedoucím k mému cíli zvlášť. Nikdy jsem neměl čas se jen zastavit a jasně si říct všechny kroky a rizika najednou. Díky krátkému koučinku jsem zjistil kroky, které mi utíkaly a ztrácely se a dokonce také to, jaký přínos má pro mě cíl jako takový. Mohl jsem pak objektivně posoudit, zda se vyplatí cíl realizovat nebo ne. Ivetu mohu jen doporučit. Každý by s ní měl zhodnotit své cíle a kroky k nim vedoucí.

Jan Růžičkaonline marketingový specialista

Za Ivetou jsem přišel, protože jsem cítil, že ve mně dlí mnohá zastaralá přesvědčení, která mě brzdí ve všech ohledech mého života. Ivety přístup byl velice profesionální a zároveň přátelský, a tak se mi snadno podařilo se uvolnit a s Ivetou jako průvodcem jsem se vydal na cestu za cílem tato přesvědčení pochopit, nechat jít a nahradit takovými, která mi budou sloužit lépe.

I když setkání s minulostí a starými emocemi může znít nepříjemně, celé to probíhalo poklidně a naopak mi to přineslo větší vyrovnanost a poté i záplavu pozitivní energie. Z celého procesu jsem byl nadšený a to i díky Ivetinu skvělému přístupu. Ivetu můžu jedině doporučit.

Pro mě to znamená především otevřené dveře, díky kterým se mi nyní odkrývají další věci a mohu hlouběji poznávat sám sebe. Toto poznání mě vede k větší volnosti, za kterou se skrývá větší radost ze života. A to je nakonec ta největší odměna.

Jiří Nováčekcopywriter

Než jsem se sešla s Ivetou, neměla jsem žádnou představu, jak dosáhnout svého cíle – uživit se grafikou na volné noze. Věděla jsem jen, že chci, ale budoucnost jsem neviděla. Iveta mi neřekla co mám dělat, ne, dala mi mnohem víc – navedla mě, abych sama věděla kudy jít a vypsala mi všechny důležité body, abych měla svou cestu kdykoliv před očima.

Celé sezení bylo náramně pohodové, vedené zábavnou a jasnou formou, na jejímž konci jsem už věděla, co mám dělat dál, jak postupovat a hlavně jsem se zbavila strachu z budoucnosti.

Jsem z Ivety nadšená a moc se těším na další spolupráci, až poznám více nejen ji, ale i sebe. Všem, co v čemkoliv v životě tápou, nemůžou se rozhodnout, nevěří si, nebo se chtějí zbavit strachu vřele doporučuju!

Tereza Kostelníčkovágrafička

Setkal jsem se s paní Ivetou Světlou při řešení své osobnosti a hlavně emocionálního vypnutí, které jsem prožíval po jedné události. Po prvním koučinku, který byl pro mě zlomový se mi podařilo si srovnat hodnoty a vyjít tím správným směrem. S tím mi pomohla paní Světlá. Vřelý a přátelský přístup provázel každou hodinu koučinku. A to vše vám jen pomůže. Děkuji paní Ivetě Světlé.

Jiří Charvátobchodní zástupce

Nastavte svojí mysl na úspěch! Pomohu vám s tím.

Získejte hlubší pohled na to, jak funguje život

obr11
práce
plán