Jak pracuji na své transformaci

12

Jak díky práci s podvědomou myslí být sám sebou a žít to, co chci

Dlouho jsem hledala, jak být tím, kým chci být a jak žít život, který chci žít. Snažila jsem se to zjistit čtením různých knížek, chozením na přednášky a díky tomu jsem zjistila, jak funguje podvědomá mysl. A také to, že hodně myšlenek a názorů, které mám, nejsou moje vlastní, ale převzaté – z rodiny a ze společnosti. Tyto podvědomé myšlenky se dají nazvat přesvědčeními nebo také programy. Studovala jsem, jaký vliv mají tyto programy na mě a na můj život.

Když jsem se tím začala zabývat, tak jsem opravdu chtěla vědět, jaká přesvědčení jsou moje vlastní, jaká převzatá a hlavně – jaká jsou moje omezující přesvědčení, která moji realitu negativně ovlivňují. Hledala jsem dlouho techniky, kterými bych mohla efektivně pracovat se svou podvědomou myslí, abych tak zapříčinila to, že moje podvědomí bude obsahovat to, co já chci a moje realita tomu bude odpovídat. Vyzkoušela jsem různé způsoby práce s podvědomou myslí, ale trvalo mi léta, než jsem našla koučovací sérii přesných postupů, které je třeba dodržet, aby práce s podvědomím fungovala tak, jak má. Od té doby jsem tyto postupy při své koučovací praxi ještě zefektivnila.

Sama se snažím koučovat pravidelně a měnit svoje podvědomá přesvědčení, která jsem si uložila hlavně v dětství – a to tak, aby přestaly negativně ovlivňovat můj život. Vzhledem k tomu, že jsem vyrostla za komunismu a měla přísné rodiče, mám na čem pracovat. Názory z doby mého dětství a dospívání se vůbec neshodují s tím, co je dnes možné a já nechci, aby mě tato omezující přesvědčení držela v pasti a sabotovala tak v mém životě to, co chci zažívat. Byla jsem velmi překvapená ohledně některých přesvědčení, která jsem našla ve svém podvědomí, ale dávalo mi to velký smysl, když jsem si promítla, jak se můj život odvíjel.

Podvědomá rovnice, která zásadně ovlivňuje realitu

Mým velkým přáním je, aby se co nejvíc lidí dozvědělo, jak podvědomá mysl funguje a aby s ní sami uměli pracovat. Všichni si zasloužíme být plně svobodní a sami sebou – ne být v područí programů, které nám jiní zasadili do hlavy. Práce s podvědomím se velmi vyplatí. Člověk může pracovat na různých tématech – jako jsou práce, peníze, vztahy apod. Nejdůležitější je zpracovat rovnici:
můj vztah k sobě = můj vztah k rodičům = můj vztah k lidem

Všichni chápeme, že čím častěji cvičíme svoje tělo, tím lepší, silnější a zdravější je. S podvědomou myslí to funguje úplně stejným způsobem. Když člověk začne měnit svoje podvědomá přesvědčení, projeví se to jak na jeho psychické kondici, tak v jeho změněné realitě.

Máme se učit, vyvíjet se a žít svůj plný potenciál a když to neděláme sami od sebe, život nás k tomu přistrčí. Mám už dost toho vyvíjet se přes utrpení, volím raději tu druhou cestu – vyvíjet se přes moudrost a tu mi poskytují pravidelné koučinky.

Nastavte svoji mysl na úspěch! Pomohu vám s tím.

Získejte hlubší pohled na to, jak funguje život

Young pretty girl with teenage problems looking in the broken mirror
4
8
obrclanek
12
obr
eye-1209039_1280
6
Beautiful brunette young woman walking through the streets of Old City. Fashion concept
21