Jak práce s podvědomou myslí pomáhá osobní transformaci

eye-1209039_1280

Práce s podvědomou myslí umožňuje zbavit se bloků z minulosti a změnit je v nástroje osobního růstu

Člověk se vyvíjí ve svém životě buď přes utrpení nebo přes moudrost. Velké množství lidí se vyvíjí hlavně přes utrpení a pokud se chtějí vyvíjet přes moudrost, musejí najít způsob, jak to udělat. Dobrým a praktickým způsobem jsou koučinky s podvědomou myslí. Já používám speciální postup, při kterém může člověk nahlédnout na nepříjemné události nebo traumata, které ho v životě potkaly – z jiného úhlu pohledu.

Jiný úhel pohledu je ten, který máme, když jsme ponořeni v podvědomé mysli. Je to spojení s naším vyšším já a umožňuje nám to hodnotit věci z nadhledu a toho pohledu, že jsme všichni jedno. Jsou tam některé užitečné informace, které nám umožňují náš život hodnotit jinak a přinášejí nám velice cenná poznání, která nám potom slouží do budoucna. To znamená – všechno špatné, co nás v životě potkalo, nám může v koučinku odhalit taková poznání, ze kterých můžeme čerpat moudrost a sílu. To nám pak umožní žít lepší život, pokud si vezmeme to dobré z toho, co se nám v minulosti stalo.

Koučink jako transformační nástroj

Koučink s podvědomou myslí je nejrychlejší a nejpraktičtější nástroj pro osobní transformaci, který momentálně znám a který sama používám. Ráda ho zprostředkovávám i dalším lidem, případně je tento postup učím.

Někteří lidé žijí život s bolestí z toho, co je potkalo. A nejsou schopni nezabývat se svojí minulostí a žít šťastný život, protože je jejich minulost dohání a tíží je jako balvan. Ať dělají, co dělají, neumějí odpustit lidem, kteří jim něco provedli nebo nejsou schopni dostat se „skrz“ trauma, které je potkalo. Stále jim to kazí život – i když jejich současnost a jejich budoucnost by mohla být už jiná…

Ať je to cokoli, co člověka tíží, co ho táhne k zemi, co se mu vtírá do mysli nebo ho to emocionálně zatěžuje, má možnost v koučinku s podvědomou myslí najít důležitá poznání, získat tak moudrost a zároveň uvolnit všechny negativní emoce s tím spojené. Díky tomu člověk může žít bez zátěže minulosti a prožívat svůj život s vědomím jeho darů – nově, lépe a šťastněji.

Nastavte svoji mysl na úspěch! Pomohu vám s tím.

Získejte hlubší pohled na to, jak funguje život

Young pretty girl with teenage problems looking in the broken mirror
4
8
obrclanek
12
obr
eye-1209039_1280
6
Beautiful brunette young woman walking through the streets of Old City. Fashion concept
21