Klíč k osobní transformaci

6

Osobní transformace je proměna člověka v jeho nejlepší verzi

Co to vlastně je ta osobní transformace? Já si osobní transformaci představuji jako proměnu člověka v jeho nejlepší verzi. Jsem toho názoru, že by se měl člověk „vyčistit“ od nevědomosti, omylů, předsudků a od různých stínů minulosti a naučit se skrz to mít se rád, mít rád druhé, soucítit, milovat, vážit si života a udělat ve svém životě potřebné změny. Například nesetrvávat ve vztazích, které k ničemu nevedou, které mu ubližují, obklopit se novými lidmi, kteří uslyší na jeho nové postoje a nové názory, budou smýšlet podobně jako on a budou mu v životě pomáhat. Dále třeba změnit způsob stravování, ve kterém se obejde bez masa, protože za tím je utrpení jiné bytosti, věnovat se svému tělu apod.

V různých knížkách a na internetu jsou zajímavé informace o tom, co je třeba změnit, ale už chybí nástroje, jak osobní transformaci prakticky udělat – krok za krokem. Někteří učitelé se snaží inspirovat svým vlastním příkladem a tím, že sdílejí svoji cestu, ale je důležité si uvědomit, že každý z nás je jiný. Dieta jednoho, nemusí vůbec fungovat druhému nebo to, jak někdo svojí podnikatelskou strategií vybudoval svoje bohatství nemusí cesta, která zafunguje druhému. Co je tedy to nejlepší právě pro vás? Jak udělat svoji vlastní transformaci a postupně se tak stávat nejlepší verzí sama sebe a žít svůj plný potenciál?

Klíčem k vaší osobní transformaci je vaše vlastní podvědomí! Podvědomí vám pomůže vydefinovat vaši cestu životem, správně se rozhodovat o tom, co je pro vás opravdu to nejlepší. A pokud ho naplníte pozitivními programy, umožní vám být šťastnější a úspěšnější a také snadněji jít za svými cíli. Pokud se svým podvědomím zatím neumíte zacházet, mohu vás to naučit anebo vás odkoučovat.  Pomohu vám využít moc vašeho podvědomí ve váš prospěch.

Nastavte svoji mysl na úspěch! Pomohu vám s tím.

Získejte hlubší pohled na to, jak funguje život

Young pretty girl with teenage problems looking in the broken mirror
4
8
obrclanek
12
obr
eye-1209039_1280
6
Beautiful brunette young woman walking through the streets of Old City. Fashion concept
21