Člověku se život buď děje nebo ho zapřičiňuje

obr

Co vám brání udělat ve svém životě pozitivní změnu

Každý z nás ví, kde ho bota tlačí – co by chtěl vyřešit. Někdo řeší peníze, někdo vztahy, jiný zdraví, další zase vztah k sobě nebo svůj vzhled – zkrátka něco, co si přeje změnit. Lidé se dají rozdělit na dvě skupiny. Jedni to berou jako problém, který se jim „děje“ a se kterým se nedá nic dělat. Druzí to berou jako výzvu, kterou se snaží zvládnout a hledají k tomu různé způsoby řešení. Například něco čtou nebo studují nebo se ptají jiných lidí na radu, případně si nechají pomoci.

Asi nikoho nepřekvapí, že mnoho lidí patří mezi ty, kterým se život tzv. „děje“, kteří se litují a vidí sami sebe jako oběť. To, co je v životě trápí, berou jako křivdu a jako důvod ke stěžování si. Druhá, ta menší skupina, se snaží aktivně čelit tomu, co jí vadí. Tito lidé mají však často po přečtení knížky nebo po absolvování semináře pocit, že pro řešení své situace už udělali dost. Pokud ale informace, které se dozvěděli, neaplikují do života, tak se problém stejně nemůže vyřešit. V aplikování těchto vědomých informací lidem často brání podvědomá omezující přesvědčení, která jim pozitivní změnu v jejich životě znemožňují a tak ke zlepšení nemůže dojít. Sem patří také lidé, kteří si najdou to, co by jim mohlo pomoci, ale jen o tom přemýšlejí a odkládají to na „až pak“, místo toho, aby do toho šli.

Práce s podvědomou myslí pomáhá vědomému zapříčiňování toho, co chce člověk zažívat

Pomocí práce s podvědomou myslí je možné zbavit se toho, co by jinak člověk vláčel životem. Právě ty nejtěžší věci lidé potlačují, vyhýbají se jim a zavírají před nimi oči. Sám před sebou ale člověk neuteče. To znamená, že pokud opravdu chce vyřešit to, co ho trápí (protože podvědomá omezující přesvědčení se zhmotňují v realitě), musí pracovat se svým podvědomím.

Každý z nás má ve svém životě něco, co má vyřešit i když se třeba snaží tvářit, že problémy nemá. Kdo se narodil na tenhle svět, má nějakou výzvu – něco, co ho nutí se v životě učit, vyvíjet se a pracovat na sobě. Při koučinku s podvědomou myslí zprostředkovávám lidem způsob, jak to udělat co nejšetrněji, co nejrychleji a nejefektivněji. Je zbytečné čekat na to, až bude ještě hůř. Nikdy není moc brzy na to zlepšit svůj život!

Nastavte svoji mysl na úspěch! Pomohu vám s tím.

Získejte hlubší pohled na to, jak funguje život

Young pretty girl with teenage problems looking in the broken mirror
4
8
obrclanek
12
obr
eye-1209039_1280
6
Beautiful brunette young woman walking through the streets of Old City. Fashion concept
21